PLETEME S LÁSKOU, PLETEME SVETRY PRO DĚTI

Naše babičky a babičky našich babiček často pletly svetry. Možná tím relaxovaly, možná vyplňovaly svůj volný, zejména zimní, čas, mnohé jistě chtěly obdarovat svá vnoučátka teplým oblečením, možná chtěly věnovat krásný dárek právě narozenému miminku.. Doba se sice mění a my s ní, ručně pletené svetry a svetříky, vestičky ale z módy nevycházejí, naopak se těší stále větší oblibě.

Nabízíme ručně pletené svetry a botičky pro miminka, do kterých můžete obléci nejen své ratolesti, ale kterými můžete obdarovat miminko Vaší dcery, kamarádky, přítelkyně, sousedky, známé. Pleteme na zakázku. Pleteme ručně. Pleteme ze vzorků nabízených v obchodě Milujemedárky.cz, ale upleteme i dle Vašeho přání. Můžete si dodat vzor, materiál, potřebnou velikost, vlastní nápad. Nic není nemožné. Budeme se snažit Vám vyhovět.

Dodací lhůta našich ručně pletených výrobků se pohybuje od 1 do 3 týdnů. O přesném termínu dodání budete informováni.

PŘÍBĚH SVETRU

Někdy přijde myšlenka a nápad jako posel z nebe, někdy je to touha navštívit prodejnu se spoustou měkkých klubíček vlny, někdy je to objevem úplně nového materiálu, někdy je to prostě jen chuť na tvoření při pohledu na malé princezny cucající si paleček.. Každý nápad, který se stane skutečným výrobkem je pro nás radost a potěšením srdce. Chceme se s Vámi o tuto radost podělit.

Každý svetřík, který vytvoříme je originálem. Svetr umístíme do našeho katalogu na Milujemedarky.cz. Jeho velikost je uvedena v popisu výrobku, jakékoli další velikosti jsou kopií vyobrazeného originálu a mohou se mírně lišit. Tyto kopie jsou na objednávku s možným příplatkem za větší velikosti a s dodáním přibližně do jednoho až tří týdnů dle množství a technické náročnosti. Při potvrzení objednávky budete o možném termínu dodání vždy informováni. Pokud si chcete odsouhlasit barevnost, nechte si zaslat vzoreček materiálu.

JAK OBJEDNAT

Pokud máte zájem o již hotové svetry nebo ověřené vzory, můžete si vybrat svetřík v obchodě Milujemedárky.cz.

Je ale možné si u nás nechat svetříky vyrobit na zakázku. Můžete si dodat vlastní vzor, vlastní materiál, vlastní míry… Je to jen na Vás. Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím.

Balení a doprava

Svetříky běžně dodáváme v PVC sáčku nebo na přání v dárkové krabičce se stužkou odpovídající barvě svetříku.

Pro výhodnější poštovné Vámi vybraného svetříku si vyžádejte aktivační slevový kupon.

Naše svetry jsou originální a opravdu jen a jen s láskou a ručně pletené.

VELIKOSTNÍ TABULKA

Věk Velikost Přibližné rozměry (šířka x délka)
0-1 měsíc 50 18 / 25 cm
1-2 měsíce 56 20 / 27 cm
1-3 měsíců 62 25 / 30 cm
3-6 měsíců 68 27 / 32 cm
6-9 měsíců 74 29 / 34 cm
9-12 měsíců 80 31 / 36 cm
12-18 měsíců 86 33 / 38 cm
18-36 měsíců 92 35 / 40 cm

Svetryprodeti.cz - správná velikost?

Nenašli jste vhodnou velikost?

Upleteme vám velikost svetru dle přání.

KONTAKTUJTE NÁS

Formulář pro rychlý dotaz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

 

Svetryproděti.cz

Koškova 1766, 511 01 Turnov

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí – středa 8.00 – 12.00 hod

info@svetryprodeti.cz
+420 602 151 920